Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або ви можете зателефонувати нам самі
(066) 696 59 81
Close
У вас з'явилися питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюся з Умовами обробки персональних данних

Віскарне каміння

0
Віскарне каміння — кращий варіант для охолодження напоїв
Любите віскі? Тоді його треба правильно подавати! Це означає, що температура напою має коливатися в межах 18-20 °С. Якщо вона нижча, ароматичні речовини повністю не розкриються і весь букет відчути не вийде. Якщо вище — присмак спирту зіпсує напій. Домогтися потрібної температури допоможуть віскарні камені. Вони рівномірно остуджують алкоголь до потрібної температури і не передають йому свій смак і запах, дозволяючи повністю насолодитися оригінальним смаком спиртного.
Що таке віскарне каміння
Раніше віскі охолоджували за допомогою кубиків із льоду. Але багатьох поціновувачів напою це не влаштовувало, оскільки заморожена вода в міру танення розбавляє алкоголь, що негативно впливає на його смак, знижує градус. У результаті були придумані віскарні камені, здатні довести рідину до потрібної температури, не впливаючи на її склад. Для цього підібрали матеріали, що відповідають умовам:
  • Добре приймали холод і рівномірно його віддавали.
  • Не вступали в хімічні реакції з рідинами, тобто не вбирали їхній смак, і не надавали свого.
  • Були екологічно безпечними, не шкодили здоров'ю.
  • Мали зносостійкість, щоб їх можна було використовувати безліч разів.
Виявилося, що найкраще цим властивостям відповідають стеатит і нержавіюча сталь.
Якими бувають кубики для віскі
Найкращі камені для охолодження напоїв роблять зі стеатиту та нержавіючої сталі:
  • Стеатит — натуральний природний камінь, який складається з тальку, магнезиту і хлориту. Матеріал можна впізнати за матовою поверхнею, сіруватим кольором.
  • Кубики з нержавіючої сталі гладкі та блискучі. Усередині вони містять гель, завдяки якому метал довше зберігає холод.
Щоб отримати потрібний ефект, віскарні камені мають бути виготовлені з матеріалів високої якості. Саме такі кубики пропонує покупцям Whiskey Stones. Виробник використовує лише сертифіковані матеріали, кожен етап роботи ретельно контролює, що дає змогу отримати бездоганну якість.
Як дешево купити віскарні кубики у Whiskey Stones
Камені для віскі ми продаємо в наборах, оскільки для охолодження однієї порції напою потрібно 2-3 шт. Вони упаковані в дерев'яні шкатулки. До набору додається мішечок для зберігання і щипці, за допомогою яких камені зручно поміщати в келих. Також ви можете купити комплекти зі склянками і графином, замовити індивідуальне гравіювання, зроблене красивим художнім шрифтом.
Виберіть набір із нашого каталогу та оформіть заявку. Товар без гравіювання буде відправлено протягом 1-2 робочих днів. У цьому випадку вартість можна оплатити одразу або післяплатою. Щоб нанести текст, нам знадобляться додаткові два дні, а замовлення виконується тільки після повної оплати ціни замовлення.
Доставка у всі регіони України здійснює компанією «Нова пошта».
Замовте віскарні камені від Whiskey Stones — і насолоджуйтеся смачнючим напоєм!
Інші популярні товари: камені для охолодження напоїв, подарунковий набір з каменями для віскі, камені для віскі зі стеатиту, камені для віскі у дерев'яній коробці, камені для віскі сталеві, залізні кубики для віскі, камені для охолодження вина, камені для коньяку, коктейльний набір, каміння для віскі, багаторазовий лід для віскі, каміння замість льоду.