Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або ви можете зателефонувати нам самі
(066) 696 59 81
Close
У вас з'явилися питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюся з Умовами обробки персональних данних

Багаторазовий лід для віскі

0
Багаторазовий лід для віскі
Смачний віскі — це напій, температура якого коливається в межах 18-20 °С. Популярним методом охолодження раніше був лід. Але його головний недолік — швидке танення, під час якого вода розбавляє смак і міцність алкоголю. Це змусило цінителів спиртного шукати більш ефективні методи охолодження. Так з'явився багаторазовий лід для віскі, зроблений зі сталі або стеатиту від Whiskey Stones.
Кубики для віскі: як вони працюють
Головне завдання каменів — охолоджувати напої до потрібної температури, з чим вони успішно справляються. Секрет — в матеріалі, з якого вони зроблені. Найчастіше використовують:
  • Стеатит — природний камінь, що складається з тальку, карбонату магнію і слюди. Матеріал витримує дуже високі та низькі температури, а також має здатність поглинати холод і рівномірно його віддавати. Камінь досить м'який, але водночас має високу хімічну стійкість, не схильний до впливу навіть дуже сильних кислот, з роками не руйнується.
  • Нержавіюча сталь — кубики мають особливу конструкцію, оскільки всередині знаходиться спеціальний гель. Коли сталевий камінь виймають із морозилки і поміщають у напій, він починає передавати холод рідині. Ефект зберігається довше, оскільки до охолодження підключається заморожений гель. Коли сталь починає прогріватися, він передає їй свій холод, а та, своєю чергою, віддає його віскі. Така схема дає змогу довго підтримувати потрібну температуру рідини.
Таким чином, здатність стеатиту і нержавіючої сталі швидко вбирати холод і його віддавати рідину дає змогу зробити з них багаторазовий лід для віскі. При цьому він абсолютно безпечний і має багато інших плюсів.
Переваги кубиків для охолодження напоїв
Whiskey Stones — виробник стеатитових і сталевих каменів. Виготовляє він їх із матеріалів високої якості, що підтверджують відповідні сертифікати. Кожен етап виробництва проходить ретельний контроль, тому камені ідеальні.
Переваги багаторазового льоду для віскі:
  • Рівномірне охолодження напою, тривалий ефект.
  • Камені не передають рідині свого смаку і запаху.
  • Висока зносостійкість, що дає змогу використовувати кубики роками.
  • Абсолютна безпека для здоров'я.
Камені від Whiskey Stones гарно виглядають через скло келиха, надаючи напою елегантного вигляду. За необхідності можна замовити іменне гравіювання, зроблене декоративним шрифтом.
Як дешево купити багаторазовий лід для віскі
Для охолодження однієї порції спиртного потрібно 2-3 кубики, тому вони продаються в наборах. Виберіть комплект каменів для охолодження напоїв, який вам сподобався, і оформіть покупку. Якщо потрібне гравіювання, вкажіть це у відповідному полі. Наш менеджер передзвонить і уточнить деталі.
Камінці без гравіювання будуть відправлені протягом 1-2 робочих днів, вартість можна оплатити після доставки. Якщо потрібно додатково нанести текст — на 1-2 дні пізніше, після оплати повної ціни замовлення.
Купуйте кубики Whiskey Stones — і насолоджуйтеся дегустацією напою!
Інші популярні товари: подарунковий набір з каменями для віскі, камені для віскі зі стеатиту, камені для віскі у дерев'яній коробці, камені для віскі сталеві, залізні кубики для віскі, камені для охолодження вина, камені для коньяку, коктейльний набір, каміння для віскі, каміння замість льоду, вискарне каміння.