Блог (укр)

Корпоративні подарунки на Новий рік

Жодне свято не порівняти з Новим роком за рівнем святкових емоцій. Незмінні символи — мандарини, ялинка, гірлянди — навіюють особливий настрій, який знайомий кожному з дитинства. І сюрпризи, включаючи корпоративні подарунки на Новий рік, які приємно не лише отримувати, а й дарувати.

Звичай радувати хлопця, чоловіка, решту близьких та друзів на свята давно вийшов за межі сімейних традицій. Тому сьогодні популярні корпоративні подарунки, які дарують клієнтам, співробітникам та партнерам.

Важливість корпоративних подарунків

Сюрпризи від компанії —  гарантія гарного настрою адресата. Але крім цього їхня цінність полягає в наступному:
  • Налагодження взаємин — якщо у вас із колегою стався конфлікт, невеликий презент стане першим кроком примирення.
  • Формування позитивних асоціацій із компанією.
  • Зміцнення робочих зв'язків із партнерами для створення довгострокового співробітництва.
  • Підвищення престижу бізнесу.
Якщо як корпоративні подарунки на Новий рік ви використовуєте продукцію своєї компанії, вони виконують роль реклами бренду.

Подарунки приносять задоволення
Подарунки приносять задоволення

Як вибрати корпоративний подарунок

Щоб сюрприз приніс користь і порадував отримувача, варто ґрунтовно підходити до його вибору:
  • Починати підготовку за кілька місяців, якщо презентом буде не ваш продукт. Напередодні свята ви зіткнетеся з обмеженим вибором, дефіцитом та складнощами з доставкою. І загальним ажіотажем, тому що багато хто починає пошуки в останній момент.
  • Знайти баланс користі та оригінальності. Ідеально, якщо ці якості вдасться поєднати, що вдається рідко. Класичні, але корисні подарунки підійдуть людям, які в першу чергу цінують практичність. Креативність доречна для представників творчих професій: програмістів, дизайнерів, архітекторів. Їх вражають оригінальністю, а не вартістю.
  • Продумати персоналізацію. Адресату буде приємно, якщо подарунок буде призначений саме йому. Для цього використовуються іменні картки, бирки або записки з коротким побажанням.
  • Виключити нав'язливість. Головна мета корпоративного подарунка на Новий рік —  не маркетинг, а турбота та увага. Використовувати логотип або іншу згадку про бренд можна, але не акцентуйте на ньому. Можна подарувати те, що пов'язане з вашою діяльністю безпосередньо.
  • Вирішіть, буде презент одним великим предметом або набором з кількох маленьких. Популярні складові подарунки за принципом «корисне плюс приємне» тощо.
  • Наголошувати не на вартості, а на цінності. При виборі сюрпризу враховувати інтереси одержувача.
Якщо зовсім немає ідей, як запасний варіант завжди згодиться їжа (печиво, цукерки з передбаченнями) або напої (елітні сорти чаю, кави та алкоголю). У цьому випадку особливо важливо знати переваги обдаровуваних.

 Оригінальний подарунок від Whiskey Stones

Якщо ваші колеги чи партнери віддають перевагу алкоголю, компанія Whiskey Stones пропонує безпрограшний варіант корпоративного подарунка на НГ — каміння для віскі. Широкий асортимент продукції дозволить купити презент на будь-який бюджет.

У каталозі ви знайдете набори тільки з 4, 9, 12, 16, 25 камінням або з додаванням склянок, декантера та стандартних предметів: щипців, мішечка для зберігання стеатитів.

Комплекти упаковані у дерев'яні коробки. На каміння або сам бокс можна нанести індивідуальне гравіювання: монограму, поздоровлення, побажання.

Оригінальний подарунок від Whiskey Stones
Оригінальний подарунок від Whiskey Stones


Для тих, хто не любить віскі, підготовлені корисні ділові подарунки: бізнес-органайзери в обкладинці з екошкіри, з бездротовою зарядкою, вбудованим Powerbank (8000 мАг) та USB-накопичувачем об'ємом 16 Гб. На обкладинку можна нанести логотип, що світиться, або напис будь-якого змісту.

На нашому сайті ви можете замовити будь-який із наборів за приємною ціною. Доставка в Україні можлива лише «Новою поштою». Якщо ви живете у Києві, замовлення прибуде до місця призначення через день, в інші великі міста — через 1–2 дні.

Корпоративний подарунок на Новий рік від Whiskey Stones — креативний презент, який відповідає всім наведеним вище порадам. Залишайте заявку на сайті, щоб порадувати колег та партнерів та запам'ятатись оригінальним презентом!