Блог (укр)

10 подарунків-вражень

Бажаєте, щоб ваш сюрприз запам'ятався на все життя? Забудьте про практичні та зручні речі, які чоловік може придбати самостійно. Подаруйте яскраві емоції — адже в наш час, коли на чолі всього стоять консервативні рішення та прагматичні люди, дуже не вистачає трішки шаленства, щоб приправити життя. Ідей подарунків-вражень в інтернеті можна знайти безліч, але, щоб зробити дійсно приємний сюрприз, варто орієнтуватися на інтереси та переваги чоловіка.

Лікарі говорять, що яскраві відчуття позитивно впливають на здоров'я. Справа в тому, що у людини, яка відчуває емоційне піднесення, виробляються гормони радості. Вони як паливо для організму: ми почуваємося активнішими, рівень стресу низький, біль притуплений, робота мозку прискорена. Тому варто періодично підносити своїм близьким незабутні сюрпризи.

Виділили для вас 10 найкращих ідей подарунків-вражень:

  • Прогулянка на позашляховику.
  • Пілотування літака.
  • Банджі-джампінг.
  • Політ на флайборді.
  • Майстер-клас із виготовлення алкогольних коктейлів.
  • Політ на повітряній кулі.
  • Майстер-клас з екстремального водіння.
  • Майстер-клас зі стрільби з пістолета.
  • Екскурсія підземеллями.
  • Урок їзди на мотоциклі.

Такі варіанти стануть чудовими презентами навіть для людей, у яких є все. Адже яскравих відчуттів ніколи не буває багато!


Прогулянка на позашляховику

Любителі екстремального відпочинку оцінять вашу ідею подарунка-враження: цікаві маршрути off road, природа навколо та яскраві емоції від прогулянки. Складність маршруту поїздки на позашляховиках чоловік може вибрати самостійно, але найгостріші відчуття він отримає від справжнього бездоріжжя з піском, підйомами та спусками, заболоченими ділянками серед лісу та занедбаних будівель.

Ваш хлопець, чоловік чи друг зможе прокачати скіли екстремального керування за допомогою підказок інструктора. Така ідея подарунку-враження дасть змогу організовувати групові прогулянки з елементами змагання.

До пакету послуг зазвичай входять оренда автомобіля на певний час, робота інструктора, підготовка маршруту, паливо. Також якщо ви впевнені у своїх силах, можна замовити самостійну автоподорож за власним маршрутом.

Пілотування літака

Де ще можна відчути волю, як не у небі? Тим паче самостійно керуючи літаком. Якщо дитяча мрія чоловіка підкорювати небо не здійснилася, така ідея подарунка-враження дасть можливість ненадовго стати пілотом.

Для польоту з інструктором на літаку чоловік не повинен мати спеціальних знань або освіти, достатньо прослухати інструктаж перед польотом. Пілотування проходитиме під керівництвом інструктора, який періодично забиратиме управління на себе, надаючи можливість помилуватися неймовірними видами та отримати найяскравіші емоції від сюрпризу.

Банджі-джампінг

Подолати свої страхи, випробувати рішучість та отримати потужний викид адреналіну можна за допомогою банджі-джампінгу. Найчастіше локації для такої ідеї подарунка-враження вибирають відкриті: мости чи вежі з мальовничими краєвидами на каньйон чи річку.

В Україні є можливість зробити стрибок із єдиного критого майданчика у світі — стадіону «Арена Львів». Вільне падіння буде здійснюватися з даху будівлі заввишки 34 метри, за умови використання подвійного контуру безпеки, що повністю усуне ризики для здоров'я та життя. А чарівні види колосального за розмірами поля та порожніх трибун посилять ефект.

Відчуття від такої ідеї подарунка-враження можна продовжити, замовивши відеозйомку. Вона завжди нагадуватиме про неймовірні почуття і подарує крутий контент для сторінок соціальних мереж.

Політ на флайборді

Років десять тому така активність нам нагадувала фільм «Назад у майбутнє». Сьогодні здійснити неймовірний політ, який ти контролюєш самостійно, можна за допомогою такого подарунка-враження.

Друга назва екстремального виду спорту —  гідрофлайт, оскільки він має пряме відношення і до водної стихії. Сильний струмінь на водяних черевиках підіймає людину на висоту до 10 метрів.

Сюрприз дасть змогу навчитися простим трюкам; обертання навколо осі, поворотам. Професіонали зможуть виконувати переднє сальто, заднє сальто, виходи та занурення у воду.

Ідея подарунка-враження може бути як на разове відвідування, так і сертифікатом на курс уроків.

Майстер-клас із виготовлення алкогольних коктейлів

Корисна навичка для душі компанії та любителя гучних вечірок. Після такого сюрпризу чоловік буде найочікуванішим гостем або найкращим організатором посиденьок: адже він осягне у тонке мистецтво приготування алкогольних напоїв.

Презент дозволить навчитися робити як прості напої із двох інгредієнтів, так і складні (деякі коктейлі містять близько 20 компонентів). Ваш чоловік дізнається про правила їх вживання і, звичайно, навчиться із задоволенням дегустувати.

Відмінним доповненням цієї ідеї подарунка-враження стане набір каменів для віскі від компанії Whiskey Stones. Їх можна придбати в Україні, залишивши заявку на сайті.

Стеатитове каміння охолодить напій і розкриє його оригінальний смак. Замовити набір зі швидкою доставкою або «Новою поштою» можна з необхідною кількістю каменів: 4, 9, 16, 25.

Політ на повітряній кулі

Відчути себе героєм фільму «Аеронавти», відчути подих вітру в обличчя та помилуватися красою краю можна за допомогою ще однієї ідеї подарунка-враження —  польоту на повітряній кулі.

Пілот підіймає кулю на висоту близько 500 м, за бажанням — навіть до 1,5 км. Сам політ триває близько години. Ціна залежить від кількості людей у ​​кошику: чим їх менше, тим вища вартість.

Команда обирає найкрасивішу місцевість із захоплюючими краєвидами на густі ліси, річки, поля та схили. Варто прихопити камеру, щоб сфотографувати чудові моменти.

Майстер-клас з екстремального водіння

Хлопчаки виростають, але їх улюбленими іграшками залишаються автомобілі. Подарувати справжнє щастя автолюбителю можна вручивши сертифікат на майстер-клас екстремального водіння.

Курси допоможуть убезпечити себе на дорозі, покращать швидкість реакції та навички водіння. На уроках інструктор навчає швидкісного керування та проходження поворотів, екстремального гальмування, об'їзду несподіваних перешкод та багатьом іншим фішкам, які допоможуть контролювати ситуацію на дорозі.

За бажанням навчання проходить на вашому автомобілі або будь-якому транспортному засобі, що сподобався.

Майстер-клас стрілянини з пістолета

Хоч раз у житті чоловікам хотілося б приміряти образ Джеймса Бонда, котрий віртуозно володів зброєю. Відчути себе професійним стрільцем допоможе майстер-клас у тирі з персональним учителем.

На початку занять інструктор ознайомить чоловіка зі зброєю, її характеристиками, будовою, а також розповість, як правильно поводитися з пістолетом. Учень отримає знання про прийоми класичної та швидкісної стрільби та відточить їх на практиці.

За бажання таку ідею подарунка-враження можна перетворити на невеликі змагання з друзями під контролем інструктора.

Екскурсія підземеллями

Таку подію можна назвати і пригодою, і мандрівкою одночасно. У процесі знайомства з новими місцями людина дізнається про їх історію, занурюється в атмосферу давнього паранормального світу з його таємницями.

В Україні особливо виділяють підземелля Львова, розповіді про які наповнені загадками та іноді жахливими фактами. Раніше там була княжа в'язниця, в якій знаходилися найнебезпечніші в'язні, а потім скарбниця. Екскурсовод занурить вас у світ середньовічних покарань, розкаже містичні романтичні історії.

Уроки їзди на мотоциклі

Це ще одна ідея подарунка-враження, що дасть змогу подолати страх перед швидкістю, відчути себе впевненіше на дорозі. Не варто порівнювати мотоцикл з автомобілем, адже вони різняться практично всім: оснащенням, посадкою, полем зору, а головне відчуттями.

Жоден спорткар не дасть відчути таке повне єднання зі своїм транспортом та свободу без замкнутого простору навколо!

Такий сюрприз навчить віртуозно поводитися з мотоциклом: безпечно їздити, керувати контраварійними ситуаціями, маневрувати на швидкості.

Уроки їзди на мотоциклі
Уроки їзди на мотоциклі


Такі сюрпризи будуть доречними для будь-якого урочистого приводу. Станьте автором чийогось щастя!