Блог (укр)

Що подарувати офісному працівнику?

Офісні працівники проводять більшу частину дня в чотирьох стінах, займаючись розв’язанням проблем, які часто спричиняють стрес і забирають багато енергії. Якщо у вас виникає питання, що подарувати офісному працівнику, будьте впевнені: презенти, що сприяють здоров'ю, релаксу та позитивним емоціям, стануть найкращим вибором для хлопця, чоловіка, друга чи колеги.

Існує думка, що фізична робота сильніше й гірше позначається на стані нашого організму, ніж інтелектуальна. Психотерапевти запевняють, що це міф: справді виснажливе заняття — тривала мозкова активність. 

Лікарі провели експеримент і з'ясували, що після робочого дня у більшої частини людей, які займаються інтелектуальною працею, не вистачає сил на виконання простих фізичних вправ.  

Крім розумової втоми люди, які працюють в офісах, часто страждають від нестачі спортивної активності та проблем із зором. Тому замість стандартних сувенірів у вигляді кухлів, фігурок та листівок варто вибрати продумані та корисні сюрпризи. 

Наша добірка подарунків допоможе заощадити ваш час і знайти відповідь на питання, що подарувати офісному працівнику:

  1. Ортопедична подушка на стілець.
  2. Окуляри з покриттям антивідблиску.
  3. Набір каменів для віскі.
  4. Компактний масажер.
  5. Антистрес.

Ці речі зроблять процес роботи комфортнішим, знімуть стрес і просто покращать настрій. 

Ортопедична подушка на стілець

Робота в офісі вимагає тривалого сидіння в одній позі. У такій ситуації від правильного положення залежить як комфорт людини, так і її здоров'я. 

Оптимальний варіант для запобігання проблемам зі здоров'ям — відвідування тренажерного залу, спортивних групових занять або біг на свіжому повітрі після робочого дня. Якщо такої можливості немає, найкращим варіантом турботи про організм стане ортопедична подушка на стілець.

Предмет анатомічної форми зі спеціальним наповнювачем сприяє правильному положенню хребта, прибирає хворобливі відчуття у тазу та попереку при сидінні. 

Подушка не є лікувальною пігулкою, яка позбавить захворювань попереку, проте стане чудовою профілактикою: запобігатиме застою крові в тазу, зніме м'язову напругу.

З такою подушкою робоче крісло співробітника стане персональною зоною комфорту, яку він не захоче полишати.

Окуляри з покриттям антивідблиску

Комп'ютер і офісний спеціаліст — поняття нероздільні. Та попри величезну кількість переваг роботи з комп'ютером є проблема, яка суттєво ускладнює життя, — погіршення зору при тривалій взаємодії з монітором.

Подарувати офісному працівнику можна окуляри з покриттям антивідблиску, які бережуть очі від шкідливого випромінювання. Принцип роботи окулярів простий: спеціальний прошарок відсіює сині промені та залишає лише спектр жовтого кольору. 

Аксесуар допомагає позбутися стомлюваності очей і головного болю, покращує фокусування зору, запобігає розвитку короткозорості, далекозорості, астигматизму.

Набір каменів для віскі

Статусний презент у вигляді набору каменів для віскі — гарний варіант, коли шукаєте, що подарувати офісному працівнику. Такий комплект стане прикрасою столу та незамінним аксесуаром для дегустації напою з партнерами після успішної угоди. 

Особливо оригінально виглядає подарунок з індивідуальним гравіюванням на склянках або самих охолоджувальних кубиках. Такий підхід додасть цінності сюрпризу — нагадуватиме про святкову подію та людей, які вручили презент.

Купити камені для віскі високої якості за найкращими цінами в Україні можна на сайті компанії Whiskey Stones. Замовити можна не тільки камені для віскі в потрібній кількості (4, 9, 16 або 25 штук), а й подарунковий набір. 

До нього входять елітний алкогольний напій, сигара, книга з історичними фактами чи бізнес-щоденник із бездротовою зарядкою. Варто лише залишити заявку на сайті або телефоном, і вже за 1-2 дні ви отримаєте посилку. Доставка здійснюється в Києві та по всій Україні.
Набір каменів в подарунок
Набір каменів в подарунок

Компактний масажер

Багатогодинна робота сидячи, неактивний спосіб життя, неправильне положення тіла, за яким ми забуваємо стежити протягом дня, призводять до болю в м'язах і суглобах. Якщо в щільному графіку людина не може виділити час для лікувального масажу, позбутися напруги та дискомфорту допоможе компактний електричний масажер.

Можна подарувати офісному працівнику:
  • Масажер для стоп у вигляді килимка, який покращує кровообіг, стимулює активні точки, знімає втому, підвищує концентрацію.
  • Масажну накидку для крісла. Вона полегшує сильний біль у спині за допомогою вбудованого інфрачервоного прогріву і м'яко розминає м'язи.
  • Масажну подушку. Стимулює приплив крові до голови, знімає головний біль і усуває відчуття, що шия затерпла.

Компактні розміри пристроїв дозволяють зберігати їх у робочих шафках.

Антистрес

Нескінченна метушня, серйозні угоди, постійні дедлайни викликають занепокоєння. Рівень стресу крокує поруч з кар'єрним зростанням: що більше відповідальності бере на себе людина, то більше в неї складних завдань.

Подарувати офісному працівнику антистрес — чудова ідея, адже такі дрібниці ефективно прибирають негативні емоції. Різні кубики, снаперси, магнітні спінери, маятники позитивно впливають на нерви та повертають спокій. Психологи пояснюють це тим, що тактильний контакт створює відчуття безпеки. 

Подарувати офісному працівнику практичні речі для здоров'я та комфорту можна оригінально, святково запакувавши їх та супроводивши листівкою зі щирими побажаннями.