Блог (укр)

Корпоративні подарунки: 9 свіжих ідей

Оригінальні подарунки для офісу зміцнюють корпоративний дух. Важливо презентувати колегам те, що нагадуватиме про роботу в приємному ключі або робитиме їхнє перебування на робочому місці комфортним. Сюрпризи можуть бути пов'язані зі спільним відпочинком: на обідній перерві, після трудового дня або під час відпустки.

Випадки, в яких доречно подати офісний презент:
  • день народження одного із колег;
  • підвищення одного зі співробітників;
  • успішне завершення важливого проєкту;
  • розширення офісу;
  • день народження компанії.
Кожна з цих подій — привід купити колезі корпоративний презент, який асоціюватиметься із роботою.

Що подарувати, якщо задумка про чашки з логотипом компанії та канцелярські підставки здається нудною? Скористайтеся добіркою свіжих ідей оригінальних подарунків до офісу: від бюджетних до більш дорогих.

Екосумки з лого

Дбати про довкілля означає бути в тренді. Зробіть дві добрі справи: позбавте співробітників необхідності виходити з магазину з целофановим пакетом і поліпшіть екологію.

Ви можете обрати готовий варіант або замовити пошиття сумок із нанесенням малюнка. Яким буде зображення —  логотип організації чи незвичайний принт —  вибір за вами. У будь-якому разі такий сюрприз буде ексклюзивним.

Презент-антистрес

Хоч би як керівництво намагалося створити приємну атмосферу на роботі, напружених моментів все одно не уникнути. Зриваються терміни, замовник необґрунтовано незадоволений —  причин може бути багато.

Полегшіть життя партнерів, підібравши оригінальні подарунки до офісу. Це може бути сквіш-антріс — химерні фігурки з м'якого силікону або вироби з гелевими кульками. Якщо рівень напруги в колективі дуже високий, можна встановити грушу із зображенням найвибагливішого замовника або боса.

Рослина в горщику

Рослина в горщику
Рослина в горщику


Людина так влаштована, що в контакті з природою почувається більш умиротворено. Навряд чи ви можете влаштувати на робочому місці галявину для пікніку і поставити барбекю. Але подарувати товаришам по службі мініатюрні рослини можливо.

Чи сумніваєтеся, що вони впораються з доглядом? Влаштуйте челендж, чия рослина виросте найбільше за місяць, і призначте символічні призи. Або подаруйте всім невибагливі кактуси.

USB-накопичувач

Старі добрі флешки досі у справі. Оригінальний накопичувач стане в нагоді працівнику офісу. Вибирайте моделі із незвичайними корпусами.

Але пам'ятайте, що флешка не повинна бути крихкою —  саме цим грішать накопичувачі з нестандартним дизайном корпусу.

Настільні ігри


Хороший спосіб згуртувати колектив — зіграти в «настілку» під час обідньої перерви, після продуктивного брейншторму або наприкінці робочого тижня. Вибирайте варіанти з найбільшою кількістю учасників, якщо в колективі багато людей.

Також можна придбати одразу кілька ігор одного виду, щоб усі колеги змогли взяти участь у розвазі.

Коректор постави

Проблема усіх офісних працівників —  напруга в спині. Вдалим та оригінальним подарунком в офіс у цьому випадку буде опора, що кріпиться до робочого крісла.

Конструкція допомагає правильно тримати спину, за рахунок чого знижується навантаження на хребет. Придбати коректор можна у магазині з ортопедичною продукцією або замовивши в інтернеті.

Кубики для віскіОригінальний подарунок до офісу — стеатитові кубики Whiskey Stones для алкогольних напоїв. Ідеально відполіровані, не вбирають запахів, зроблені вручну, вони підтримують правильну температуру в склянці віскі.

Після продуктивного робочого дня співробітники зможуть насолодитися напоєм та обговорити майбутні плани. На сайті компанії Whiskey Stones представлені подарункові бокси: крім стеатитового каміння в спеціальних мішечках в них можуть входити сигари, лімітований алкоголь, органайзери з вбудованим повербанком і т. ін.

Забрати набір з віскі-камінням можна у Києві, Ужгороді чи будь-якому іншому місті України.

Відеопроектор


LED-проектор — корисна річ. Пристрій можна використовувати під час нарад, тренінгів, проводити презентації нового продукту. А ще наявність відеопроектора в офісі — це привід зібратися колективом після роботи та подивитися кіноновинку чи стару добру комедію.

Якщо в приміщенні немає чистої білої стіни, купіть підвісний екран і це буде корисний оригінальний подарунок в офіс.

Поїздка колективом

Організуйте подорож вихідного дня в Україні або за кордоном. Маршрут залежить від ціни, закладеної на незвичайний колективний сюрприз.

Подорожі сприяють створенню дружньої атмосфери серед співробітників — з'являються спільні спогади. Дивно, але для багатьох працівників на першому місці стоїть не зарплата, а мікроклімат у колективі.

Чим більша група мандрівників, тим дешевшою вийде поїздка. Залишіть заявку в тревел-агентстві — його співробітники підберуть вигідні тури для колективних подорожей.

Як вибрати найкращий офісний подарунок

Співробітники компаній можуть бути різної статі, різного віку, у кожного з них свої інтереси. У когось є чоловік чи дружина, хтось самотній. Одні люблять подорожувати, інші люблять проводити час вдома.

Як обрати для різних людей з офісу оригінальні подарунки, які їм сподобаються? Дотримуйтесь алгоритму:
  • Звертайте увагу на те, чим колеги захоплюються, чим цікавляться на роботі, і у вільний час.
  • Знайдіть точки дотику. Наприклад, якщо ви працюєте в редакції, можливо, всі цікавляться читанням.
  • Адаптуйте офісний подарунок для всіх. Якщо це все ж таки книга, нехай вона буде універсальною. Наприклад, довідник із новими правилами.
  • Пам'ятайте, що презент має асоціюватися з підприємством або використовуватись безпосередньо на робочому місці.
Дотримуючись простих порад та використовуючи свіжі ідеї, ви зможете здивувати співробітників оригінальними подарунками в офіс.