Блог (укр)

Як вибрати вражаючий подарунок чоловікові

Отримувати подарунки завжди приємно, особливо якщо це те, про що ви давно мріяли. І ще приємніше їх дарувати та отримувати у відповідь щирі емоції. Вибрати справжній оригінальний подарунок чоловікові— непросте завдання.

Чоловіки —  це підтримка й опора в непростих життєвих ситуаціях. Вони оточують сім’ю любов'ю, турботою і теплом, друзів — розумінням і готовністю прийти на допомогу, колег — підтримкою в робочих справах.

Ми, в свою чергу, хочемо віддячити за турботу та увагу. І вражаючий подарунок чоловікові— найкращий спосіб впоратися з цією місією.

Ключове питання, яке запросто може поставити в ступор кожного: як вибрати саме той, що буде відповідати його інтересам, поглядам і захопленням? може ховатися десь глибоко в його прихованих бажаннях. Багато чоловіків тримають мрії у таємниці через виховання або усталені в соціумі упередження. Якщо розговорити людину — не варіант, тоді ось наша порада.

Хочете вручити винятковий подарунок? Виключайте магазинні пропозиції та включайте фантазію! А наша добірка допоможе вам в цій нелегкій справі:
 • Порада 1. Орієнтуйтеся на його інтереси.
 • Порада 2. Робіть акцент на емоціях.
 • Порада 3. Шукайте підказки.
 • Порада 4. Розв'язуйте проблеми.

Обговоримо поради щодо оригінальних подарунків чоловікам більш детально.

Порада 1. Орієнтуйтеся на його інтереси

У процесу вибору подарунка існує цілий етикет. Він значно полегшує життя, хоча вважається негласним: підкаже, чи доречний подарунок, наскільки дорогим він повинен бути та чи варто дарувати щось особисте.

Одне з головних правил — турбота про інтереси людини. Крім практичних подарунків, які частіше стосуються побуту або роботи, варто не забувати про те, як він проводить дозвілля.

Кажуть, що після п'яти років успішної кар'єри та спокійного сімейного життя орієнтир людини плавно переміщається в сторону хобі. Знаючи, яке захоплення приносить чоловікові особливу насолоду у вільний час, ви можете подарувати річ, пов'язану з цим.
 • Людині, котра захоплюється певним видом спорту, відмінно підійдуть сертифікат на індивідуальні уроки з тренером чи квитки на чемпіонат.
 • Любителям літератури можна вручити кілька примірників хороших друкованих книг, купити річну підписку в електронній бібліотеці. 
 • Цінителям автомобілів — подарувати приналежності для залізного коня або тест-драйв за кермом спорткара.

Варіантів маса, головне — точно знати хобі чоловіка. Якщо ви не помічали за ним певних переваг в дозвіллі, скористайтеся дзвінком другу. Він не тільки може знати потрібну відповідь, а й розділяти інтерес з майбутнім власником подарунка. Допоможе вибрати кращий із сюрпризів і порекомендує, де його придбати за вигідною ціною.

Порада 2. Робіть акцент на емоціях

У кожному з нас живе дитина, готова бігти назустріч пригодам і авантюрам. Доросле життя часто гальмує цю невелику інфантильність, але ж так хочеться іноді повернутися в дитинство.
Для чоловіків це особливо важливо. У реальному житті, з огляду на відповідальність за здоров'я і добробут сім'ї, кілька хвилин сплеску ендорфінів або адреналіну — дороге задоволення. Самостійно чоловік навряд чи купить враження: він раціональний і швидше витратить фінанси на розв'язання нагальних питань.
Для профілактики здоров'я пропонуємо додати трохи перчинки в ваш сюрприз: доведено, що періодична стимуляція адреналіну позитивно впливає на функціональні можливості скелетних м'язів.
Ви можете подарувати чоловікові можливість підкорювати:
 • небо — стрибком з парашутом або польотом на повітряній кулі;
 • гори — з уроками скелелазіння;
 • водну стихію — на заняттях вейкбордингом.
Такі оригінальні подарунки для чоловіків особливо цінні. Адже ви їх вибираєте, продумуючи кожну деталь, а не схопивши першу-ліпшу річ зі знижкою в магазині.

Незабутній подарунок — той, що дарує емоції
Незабутній подарунок — той, що дарує емоції

Порада 3. Шукайте підказки

Звертайте увагу на дрібниці — часто саме вони виявляються першим кроком до формування ідеї. Відповідь на питання, що подарувати чоловікові, ви можете мимохідь почути в вашому діалозі: людина може поскаржитися на несправність гаджета або брак часу для походу в спортзал.
Це буде не навмисним «прозорим» натяком від чоловіка, а звичайною констатацією факту, за яку ви можете зачепитися.
Варіанти часто лежать на поверхні, варто тільки уважніше придивитися. В прямому сенсі!
Чи помічаєте, як ваш хлопець щось нервово перебирає в руках під час робочого процесу? Подаруйте настільний антистрес, щоб знімати емоційну напругу.
Чоловік вкотре бігає по дому в пошуках письмового приладдя? Купуйте набір зі стильної ручки та компактного блокнота.
Чуєте коментарі про те, що напій в келиху недостатньо холодний? Придбайте віскі-камені, які збережуть оригінальний смак напою, не розбавляючи його.
В компанії Whisky Stones ви можете замовити набори стеатитових охолоджувачів з різною кількістю каменів. З доставкою по Києву і в усі населені пункти України.

Будьте спостережливі: ідея для подарунка може з'явитися в будь-який момент
Будьте спостережливі: ідея для подарунка може з'явитися в будь-який момент

Порада 4. Розв'язуйте проблеми

Одна з найбільш хибних думок при виборі подарунка — переконання «чим більше, тим краще».
Тут мова про практичність. Згадайте доверху забиті дрібничками тумбочки, думка про прибирання яких викликає головний біль. Щоразу ми думаємо, що відтепер будемо контролювати їх вміст, але чарівним чином через місяць знову виявляємо їх заповненими масою речей.
Це побутове колесо сансари буде і далі існуватиме доти, доки ми не усвідомимо одну життєву істину: щастя не в збільшенні кількості позитивних речей, а в зменшенні числа негативних.
Це правило актуальне стосовно вибору виняткового подарунка чоловікові: якщо у вас є можливість одним сюрпризом розв'язати його проблему — зробіть це. І позитивна реакція не забариться.
Складнощів в житті чоловіка хоч відбавляй: починаючи від клопоту по будинку, закінчуючи проблемами зі здоров'ям. Зате в сучасному світі є практично всі можливості їх усунути: подарувати чоловікові плановий огляд у лікаря, сертифікат на доставку готової їжі, курси з підвищення кваліфікації в улюбленій справі або відпарювач.
Правда, в питанні розв'язання проблеми варто бути обережними. Не потрібно розбиратися зі складнощами, про існування яких чоловік не знає. Він навряд чи зрадіє подарунковій консультації у психолога, якщо раніше не скаржився на моральне здоров'я.

Хороший подарунок для чоловіка повинен бути корисним
Хороший подарунок для чоловіка повинен бути корисним

Невелика порада наостанок: орієнтуйтеся на переваги чоловіка, а не свої. Навіть якщо вони йдуть всупереч з вашим смаком або суперечать переконанням. Адже основна мета — ощасливити близьку людину.
Вибрати оригінальний подарунок чоловікові— ціле мистецтво. Не менш важливо правильно подати презент. Оформіть подарунок в пакування, яке підходить по стилю, доповніть невеликою листівкою з щирими побажаннями.