Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами!
Або ви можете зателефонувати нам самі
(066) 696 59 81
Close
У вас з'явилися питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюся з Умовами обробки персональних данних

Коктейльний набір

0
Коктейльний набір Whiskey Stones — секрет смачних напоїв
Коктейльний набір від Whiskey Stones — необхідний атрибут для любителів смачних міцних напоїв. З його допомогою ви можете не тільки готувати класичні коктейлі, а й експериментувати з новими рецептами, створювати різноманітні й оригінальні суміші прямо у себе вдома.
Що входить до коктейльного набору
Набір містить у собі всі необхідні інструменти приготування смачних коктейлів:
  • Шейкер — посуд, який використовують для змішування інгредієнтів. Щоб приготувати коктейль, компоненти поміщають у контейнер, кришку закривають, після чого шейкер енергійно струшують, щоб компоненти добре перемішалися.
  • Джигер — посуд для точного вимірювання рідини, що дає змогу створити ідеально збалансовані напої. Представлений у вигляді двох склянок із різним об'ємом.
  • Гейзер — надягається на шийку пляшки, щоб забезпечити акуратний і точний розлив напою.
  • Стоппер — пробка, призначена для герметичного закриття шийки пляшки, щоб запобігти витіканню вмісту і зберегти свіжість коктейлю.
  • Щипці — зручно використовувати, щоб помістити лід або охолоджувальні кубики в шейкер або склянку, надати напою потрібної температури. Окремо на сайті можна замовити остуджувальні камені від Whiskey Stones.
  • Мадлер — дерев'яний товкачик для перемішування інгредієнтів у склянці або шейкері під час створення напоїв.
  • Барна ложка — пристосування зі скрученою подовженою ручкою для обережного або посиленого перемішування компонентів, а також приготування шаруватих коктейлів.
  • Штопор — інструмент для виймання корок із шийки пляшок.
  • Стрейнер (барне ситечко) — пристосування, яке відсіює тверді частинки, що потрапляють у рідину.
Дуже зручно, коли всі ці пристосування перебувають під рукою, і немає потреби шукати, чим їх замінити, коли ви готуватимете коктейль. Тим паче, що в деяких випадках цього зробити або не можна зовсім, або дуже складно.
Переваги коктейльного набору від Whiskey Stones
Ми пропонуємо продукцію, яка вирізняється високою якістю матеріалів. Кожна деталь продумана до дрібниць. Для зручності всі предмети набору легко розміщуються на спеціальній дерев'яній підставці, де кожному пристосуванню виділено своє місце. Комплект необхідного інструментарію має дуже стильний вигляд, прикрашає зону, де розміщений, надає респектабельності інтер'єру.
Купити коктейльний набір можна не тільки собі. Він стане розкішним презентом для друзів і близьких, які люблять коктейлі та затишні посиденьки.
Як дешево купити коктейльний набір
Щоб замовити набір для коктейлів, натисніть на кнопку «Купити» і заповніть анкету, вказавши ім'я, номер телефону, спосіб доставки (відділення або кур'єром "Нової пошти"). Вартість можна оплатити безпосередньо онлайн або післяплатою при отриманні товару. У першому випадку ціна нижча, оскільки ви економите на комісії, яку бере поштовий оператор за переказ.
Купіть коктейльний набір Whiskey Stones - і пориньте у світ вишуканих смачних напоїв!
Інші популярні товари: камені для охолодження напоїв, камені для віскі зі стеатиту, каміння для віскі з келихами, камені для віскі у дерев'яній коробці, камені для віскі сталеві, залізні кубики для віскі, камені для охолодження вина, камені для коньяку, каміння для віскі, багаторазовий лід для віскі, каміння замість льоду, вискарне каміння.