Вибираючи презенти, ми намагаємося опиратися на оригінальність, престиж. Стараємося роздобути інформацію, чому буде рада людина і що її зможе ощасливити. Проте, хоч би як хотілося порадувати близьку людину і втілити її бажання в реальність, існує список подарунків, які не можна дарувати.
Вважається, що деякі речі ми повинні купувати самостійно, щоб не злякати удачу та не привабити неприємності у своє життя.
Є повір'я та прикмети, що дісталися нам від предків. Історики вважають, що погані прикмети про подарунки з'явилися здебільшого через відсутність фінансових можливостей. Люди не могли дозволити собі придбати цінні речі, тому дарували звичні предмети побуту: подушки, скатертини, доріжки.
Незважаючи на те, що ми живемо в XXI столітті і, здавалося б, дивимося на світ зовсім відмінним від предків поглядом, іноді закрадається те саме побоювання: а що, якщо? І ми озираємось на загальну думку про подарунки, які не можна дарувати.
Деякі психологи кажуть, що негативна настанова про заборонені подарунки може спонукати людину списувати усі неприємності в житті на зроблений рідними сюрприз. Тому, якщо ви не знаєте точно, чи вірить ваш чоловік, хлопець, друг у прикмети, рекомендуємо їх враховувати під час вибору презенту.
Ділимося з вами списком подарунків, які не можна дарувати:
Годинник.
Алкогольні напої.
Портмоне.
Рукавички
Сумки чи портфелі.
Кожен із предметів має цілком логічне обґрунтування заборони та цікаву історію, про які й поговоримо.
Годинник
Серед подарунків, які не можна дарувати, лідируючу позицію займає годинник. Про причини заборони такого дарунку найбільше запитів в Інтернеті. Сучасні трактування прикмети говорять про те, що годинник може призвести до сварок з близькими людьми.
Для подружжя презент у вигляді годинника нібито може стати причиною розриву, якщо стрілки механізму зупиняться. Інші повір'я стверджують, що розлад відбудеться незалежно від надійності механізму — стрілки «розрізають» найміцніші стосунки.
Сама прикмета має давню історію. Люди вірили, що стрілка, що біжить по циферблату, відраховує час життя людини і показує, що його залишилося не так багато. Благо, це стосувалося тільки наручного годинника — настінні не вважалися небезпечними.
Сучасні люди вважають прикмету абсурдною, адже годинник у наш час вбудований у всілякі пристрої: побутові прилади, смартфони, комп'ютери, транспортні засоби та навіть систему розумного будинку.
Алкогольні напої
Якісний алкоголь — універсальний презент, який підійде багатьом людям незалежно від їх захоплень, статі чи рівня ваших відносин. Проте езотерики вважають, що алкоголь має негативну енергію.
Як відомо, предмет, який набув статусу подарунка, збільшує свою енергетику. Тому алкогольні напої руйнівно впливають на здоров'я людини та вважаються якоюсь платою за тимчасову насолоду.
Наші пращури вірили, що необхідно відразу випити алкогольний подарунок — у такому разі він не встигне увібрати в себе негативну енергію. Ще один варіант обійти погану прикмету — накрити стіл і розділити алкоголь з людиною, яка його подарувала.
Якщо винуватець свята людина забобонна і відносить алкоголь до подарунків, які не можна дарувати, чудовою альтернативою стане аксесуар для вживання напоїв — каміння для віскі. В інтернет-магазині компанії Whiskey Stones можна купити стильні набори кубиків стеатиту в необхідній кількості: 4, 9, 16 або 25 штук.
Камені реалізуються в дерев'яних пеналах з фірмовим гравіюванням та не вимагають додаткового пакування. Також у подарункові комплекти можуть входити склянки для віскі, декантер, щипці для льоду та мішечок для зберігання каміння.
Замовити охолоджувачі за найкращими цінами можна, залишивши заявку на сайті або зв'язавшись по телефону з менеджерами компанії. Швидка доставка замовлення по Києву здійснюється кур'єром, в інші міста України — поштовою компанією. Після оформлення замовлення вже за 1-2 дні ви зможете отримати свою посилку.
Портмоне
Вважається, що подарунок у вигляді гаманця може завдати фінансових втрат, якщо піднести його з негативними думками. Вони матеріальні, тому при купівлі та врученні виробу потрібно бажати винуватцю урочистості фінансового процвітання.
Ще одне правило — портмоне необхідно дарувати людині, яка не вища за вас за фінансовим статусом. Керівникам, партнерам та колегам також не варто дарувати гаманець. Тут не про забобони, а про етикет — подарунок у вигляді гаманця не делікатно дарувати людям, з якими вас пов'язують матеріальні взаємовідносини.
Раніше вважалося, що, подарувавши гаманець, ви прирікаєте людину на відсутність доходу і матеріальних благ, які вона мала. Уникнути неприємностей можна, поклавши монетку або купюру всередину гаманця. Сума не повинна бути великою, швидше символічною. Іноді всередину портмоне кладуть долар або китайські монети, які символізують достаток та стабільність. Упакувати гаманець необхідно в подарунковий папір або мішечок з тканини, щоб матеріальна енергія не вивітрилася.
Рукавички
У списку подарунків, які не можна дарувати, міцно закріпилися рукавички. Вважається, що заборонено вручати цей аксесуар людям, із якими у вас немає родинних зв'язків чи любовних стосунків. Подарувавши рукавички, можна зіпсувати спілкування зі знайомими через низку конфліктів, які виникатимуть з вини дарувальника.
Негативний вплив чекає і на людей, які передаровують річ. Біоенергетики вважають, що людина, яка встигла приміряти аксесуар, може передати свою погану енергію. Передарований подарунок здатний принести чорну смугу в життя людини.
Сумки чи портфелі
Сумки та портфелі також вважаються подарунками, які не можна дарувати. Однак, дотримуючись деяких правил, можна зробити ці аксесуари символами благополуччя та щастя.
По-перше, необхідно звертати увагу на форму виробу — прямокутні або квадратні сумки подарують новому власнику стабільність. Така форма означає чотири сторони світу або чотири стихії, які у фен-шуї вважаються символом успіху. Розмір теж важливий: новий портфель повинен бути більшим за попередній або таким самим.
По-друге, дарувати порожню сумку заборонено. Як і у випадку з гаманцем, необхідно покласти купюру або монету для того, щоб людину супроводжувала матеріальна удача. Є думка, що хороша альтернатива грошам у цьому випадку — мішечок із м'ятою чи вереском.
Якщо ви вирішили піднести якийсь із подарунків, які не можна дарувати, оминути прикмети можна за допомогою викупу: винуватець урочистості має заплатити за нього символічну суму, тоді негативна енергія піде геть.